O nás

Jsme firma na našem trhu již od roku 1990, stabilní, ve vlastní nové provozovně. Díky tomu máme větší šanci vydržet i v těžkých dobách a můžete se tedy spolehnout, že nás i po letech můžete navštívit na stejném místě a očekávat služby, na které jste si zvykli.

Od roku 1992 se věnujeme dovozu televizorů ze zahraničí, převážně luxusních a použitých včetně jejich servisu. Od roku 2007 dovoz použitých televizorů přestal být rentabilní, nabízíme tedy prodej nových a jejich servis, přičemž jsme postupně od r. 2002 začali montáže i servisy autonavigací, posléze i ostatní autoelektroniky.

Prodáváme kromě televizorů veškerý sortiment černé techniky od satelitů a karet k nim po High end přístroje na objednávku s poradenstvím k nim.

V současné době jsme i servisní středisko pro celé Brno a okolí - alternativa pro ty, kteří odmítají autorizované servisy či  kutily, neodborně opravující televize a ostatní elektroniku. V případě sběratelských nadšenců s vadnými historickými přístroji se snažíme vyhovět v celé ČR.

Najdete nás v:

  • OKO
  • Kam v Brně
  • Na internetu

Provádíme i rozvoz zboží po Brně, po domluvě i po celé ČR. Nejsme plátci DPH.

Vlastník firmy:
Ing. Dan Biel
Sídlo: Vinařického 1
Osoba zapsaná v živnostenském rejstříku.
IČO: 46896708
IČP: 1005253421