Montáže a opravy navigací

O navigace, které u nás zakoupíte se zároveň zároveň i postaráme jak z hlediska servisu, tak z hlediska jejich instalace do automobilů, motorek, skůtrů, batohů atd., čímž se zvýšuje jejich užitná hodnota.

Pozáruční opravy zajišťujeme u nás včetně oprav jakýchkoliv navigací, pořízených i u jiného prodejce. A záruční opravy u nás zakoupených navigací v rámci komplexního servisu zákazníkovi zajišťujeme také.

Montáže navigací rozdělujeme do několika skupin.

A) Navigace motocyklové

 1. Originální navigace, určené pro motocykly zabudováváme většinou během jednoho dne a pokud je přáním zákazníka ji íce zaintegrovat do přístrojové desky zelegantnit tak vzhled motocyklu, doba realizace se prodlužuje na vice dnů.
   
 2. Přenosné navigace, neurčené pro motocykly a tudíž mnohonásobně levnější montujeme také a několikaleté zkušenosti jsou pozitivní - vybrané navigace přes vibrace a povětrnostní podmínky díky zkušenostem s jejich umístěním a uchycením "drží" a fungují ke spokojenosti zákazníka, přestože použitím do tohoto prostředí odpadá záruční doba na jejich správnou funkci. Opět realizace jednoduchá během jednoho dne, zakomponování do přístrojové desky více dní.

B) Navigace do aut - dělení:

 1. Originální navigace, či navigace originálního designu a neoriginálního výrobce - většinou násobně levnější a přitom celkem spolehlivé:                            tyto po zakoupení montujeme většinou během jediného dne,   Montujeme i Vámi dodané navigace.
   
 2. Autonavigace určené k zapuštění do palubní desky a přitom neoriginálního designu, či univerzální a nepasující do palubní desky:                       takové typy je nutné nejprve dovézt spoleně s automobilem na posouzení, je-li realizace možná o po konkrétní dohodě probíhá realizace, která většinou zabere více než den. Nebojte se návštěvu u nás i risknout, protože i tam, kde prostor na navigaci v rozsahu 2 DIn (obrazovka 6.5 - 7 ") na první pohled není, nakonec ho uspořádáním i celé desky často najdeme. Zakoupením vhodné autonavigace u nás tento problém odpadá.
   
 3. Přenosné navigace zabudováváme také, protože většinou lze touto profesionální montáží zelegantnit  jejich design, kdy různé kabely a zastrčené ˇválečky" zdrojů v zapalovacích konektorech nepůsobí esteticky. Doba montáže většinou do jednoho dne.

Navigace B1 až B3 zabudováváme také do autobusů, obytných aut, nákladních aut, včetně TIR.

C) Navigace turistické

V naší praxi jsme se setkali již i s problémy turistů, kteří při náročných přechodech hor potřebují praktické a vyzkoušené uchycení těchto přístrojů, aby neřešili v těžkém terénu, při velké vyčerpanosti apod ještě nějaké složitosti s realizací pohledu na GPS přístroj, či jeho neustálé překážení při chůzi, nehledě na to, že v kapse rozhodně přístroj nezaznamená prošlou trasu ale sem tam pár bodů při "světlé chvilce"signálu GPS. Také ztráta přístroje na bezpečí výpravy a radosti uživatele nepřidá. Proto i zde nabízíme své služby.